Zdjęcie przedstawiające zamgławianie mieszkania

Techniki zwalczania pluskiew

Zacząć należy od tego, że jeśli po dezynsekcji pluskiew (na ogół 2-3 zabiegi) zostanie chociaż jedna żywa pluskwa lub jedno jajko, to dezynsekcja pluskiew nie została wykonana poprawnie, dlatego zabieg musi być wykonany starannie i drobiazgowo. Zwykle dezynsekcja pluskiew w standardowym mieszkaniu zajmuje nam od 0,5 do 1 godziny. W przeważającej większości przypadków najlepszą opcją będzie zabieg chemiczny oparty o podwójny oprysk zakończony zamgławianiem, po którym należy opuścić mieszkanie na minimum 5 godzin. Odpluskwianie cennik.

Dezynsekcja mieszkania z pluskiew

Jeśli w mieszkaniu znajdują się osoby obłożnie chore, kobiety w ciąży lub małe dzieci, mogą Państwo skorzystać z techniki wymrażania Cryonite™ (bez użycia chemii), którą stosujemy od 2016 r. lub skorzystać z ozonowania po dezynsekcji z użyciem chemii, co jest rozwiązaniem korzystniejszym cenowo od drogiego wymrażania, wymaga jednak opuszczenia mieszkania lub pokoju.


Uwaga! Jeśli w mieszkaniu były już wykonywane zabiegi chemiczne, to wymrażanie może się nie udać, należy wtedy zastosować ozonowanie.

Zabiegi DDD

Najczęściej wystarczy wykonać dwa zabiegi w odstępie dwóch-trzech tygodni, po czym otrzymują Państwo dwumiesięczną rękojmię i w razie znalezienia żywej pluskwy lub nowych pogryzień – darmową dezynsekcję.

Dezynsekcja pluskiew poprzez zamgławianie

 

Zabiegi wykonujemy techniką 3Z (znajdź-zabij-zabezpiecz). Zabiegi DDD zaczynamy od dokładnej inspekcji, lokalizacji gniazd i jajek oraz pojedynczych owadów. Dzięki naszej technice używamy mniej chemii, bo działamy bardziej selektywnie. Dopełnieniem zabiegu jest zamgławianie pluskiew poprzez ULV, gdzie również używana jest mała ilość preparatu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy trzeba wyrzucać meble przed dezynsekcją?

Nie zalecamy wyrzucania mebli przed dezynsekcją. Podczas wynoszenia ich na zewnątrz część owadów może upaść np. na klatce i wrócić do nas za jakiś czas. Jeśli brzydzimy się łóżka lub wersalki, w którym były pluskwy, poczekajmy z ich wyrzuceniem kilka dni od pierwszego zabiegu, żeby zminimalizować ryzyko powrotu.

Ile kosztuje odpluskwianie?

Cena zależy od lokalizacji (odpluskwianie w Białymstoku będzie tańsze niż np. w Hajnówce) rodzaju obiektu (mieszkanie w bloku, dom jednorodzinny, hotel), liczby łóżek oraz pokojów. Ceny wahają się od 250 zł do 350 zł za zabieg w mieszkaniu.
Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnej kwoty.

Cennik odpluskwianie

Domowe metody na pluskwy

Niestety często kończy się eskalacją problemu. Używanie sprejów i rozmaitych ”bomb” z gwarantowaną „skutecznością” to niemal pewne kłopoty w przyszłości. Część może uciec do sąsiadów lub na klatkę schodową, co utrudnia potem skuteczną dezynsekcję pluskiew

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym zawarliśmy najczęściej spotykane przez nas błędy.

Scroll to Top