Techniki zwalczania pluskiew

zwalczanie-pluskiew

Zacząć należy od tego, że jeśli po dezynsekcji pluskiew (na ogół 2-3 zabiegi) zostanie chociaż jedna żywa pluskwa lub jedno jajko, to dezynsekcja pluskiew nie została wykonana poprawnie, dlatego zabieg musi być wykonany starannie i drobiazgowo. Zwykle dezynsekcja pluskiew w standardowym mieszkaniu zajmuje nam od 0,5 do 1 godziny. W przeważającej większości przypadków najlepszą opcją będzie zabieg chemiczny oparty o podwójny oprysk zakończony zamgławianiem, po którym należy opuścić mieszkanie na minimum 4 godziny.

Dezynsekcja mieszkania z pluskiew

Jeśli  w mieszkaniu znajdują się osoby obłożnie chore, kobiety w ciąży lub małe dzieci, mogą Państwo skorzystać z techniki wymrażania Cryonite™ (bez użycia chemii), którą stosujemy od 2016 r. lub skorzystać z ozonowania po dezynsekcji z użyciem chemii, co jest rozwiązaniem korzystniejszym cenowo od drogiego wymrażania, wymaga jednak opuszczenia mieszkania lub pokoju.
Uwaga! Jeśli w mieszkaniu były już wykonywane zabiegi chemiczne, to wymrażanie może się nie udać, należy wtedy zastosować ozonowanie.

Zabiegi DDD

Najczęściej wystarczy wykonać dwa zabiegi w odstępie dwóch-trzech tygodni, po czym otrzymują Państwo dwumiesięczną rękojmię i w razie znalezienia żywej pluskwy lub nowych pogryzień, jedną darmową dezynsekcję.

Dezynsekcja pluskiew poprzez zamgławianie

Zabiegi wykonujemy techniką 3Z (znajdź-zabij-zabezpiecz). Zabiegi DDD zaczynamy od dokładnej inspekcji, lokalizacji gniazd i jajek oraz pojedynczych owadów. Dzięki naszej technice używamy mniej chemii, bo działamy bardziej selektywnie. Dopełnieniem zabiegu jest zamgławianie pluskiew poprzez ULV, gdzie również używana jest mała ilość preparatu.


Pluskwy Ci dogryzają?

O nas

Der Fum to rodzinna firma działająca od wielu lat na Podlasiu.

Cechują nas sumienność, dyskrecja i indywidualne podejście do naszych klientów.

Kontakt

Masz pytania lub chciałbyś umówić się na usługę? Napisz do nas lub zadzwoń.

e-mail: p.szewczyk@onet.eu

tel. 691 232 050